TEAM LEADER MIZA

Latar Belakang Team Leader :

  • Certified Fitness Instructor (NASC)
  • Berjaya kurangkan berat badan lebih 20KG dengan mengamalkan pemakanan seimbang, berkualiti & gaya hidup aktif.
  • Seorang yang periang, aktif hiking, running, muaythai, gym & swimming.

Jom sertai saya dalam Cabaran 6 Minggu Slim & Fit bersama Team Semenyih, dan saya akan bantu anda!

@lemakkeepernomore

 ⇒ +6012 – 333 0147 (Click Here to direct Whatsapp)

JADUAL AKTIVITI 

(PM Session)

  • 2 Aug 2018 (Thurs) →  Kick Start & Fitness Test (Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 5 Aug 2018 (Sun) →  Health & Nutrition Talk (Weight Loss), Dewan Auditorium Fakulti Sains Universiti Malaya, 8am – 11am
  • 6 Aug 2018 (Mon) → Introduction to Body Weight Exercise (Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 9 Aug 2018 (Thurs) →  Fit Stations & Tabata(Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 13 Aug 2018 (Mon) → Fit Cards & HIIT (Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 16 Aug 2018 (Thurs) → Introduction to Running & Relay Fun Run (Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 27 Aug 2018 (Mon) → Amrap & Metcon (Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 30 Aug 2018 (Thurs) → Weight & Tyre Training (Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 2 Sept 2018 (Sun) →  Water Based Training (Aqua Zumba) – Kolam Renang UKM 8.00am  9.00am
  • 3 Sept 2018 (Mon) → Lower Body Workout (Dewan Rinching) 8.00pm – 9.00pm
  • 16 Sept 2018 (Ahad) → Slim & Fit Event – Zumba & Poundfit (Kuala Lumpur) 8.30am – 12.00pm
  • 22 Sept 2018 →  Leg Day & Picnic, (Bukit Broga) 7.00am – 11.00am

Jadual diatas adalah perancangan awal, kemungkinan akan ada sedikit perubahan melalui perbincangan bersama.

Peserta yang telah berdaftar akan dihubungi oleh Team Leader kawasan melalui aplikasi Whatsapp Group.